Růžová barva

 

Symbolika a význam jednotlivých barev spočívá v jejich schopnosti vyvolávat v každém z nás pocity a různé vibrace. Vnímání jejich energie nás posouvá zase o kousek dál v našem sebepoznání. 

Víš, která barva vyjadřuje jemný způsob života, zdrženlivou eleganci, slavnostní náladu nebo sentimentální city? Určitě jsi uhodla - RÚŽOVÁ.

Růžová barva symbolizuje lásku, náklonnost a oddanost, avšak bez pudové smyslnosti. Pokud jsi romantická něžná duše, nejspíš bude hrát právě růžová barva důležitou roli v tvém životě. Mísí se v ní oslabená červená a obohacená bílá barva, tudíž ji můžeme popsat jako kombinaci mužské a ženské energie v něžné harmonii. Ne nadarmo se obrazně říká, že pohled na svět s růžovými brýlemi nám deformuje realitu směrem k harmonii, porozumění a představě o romantické budoucnosti. Ale pozor, tento pohled je sice příjemný, bohužel vás občas s vaším vědomím odvede od vážných životních věcí a rozhodnutí. A pozor dámy, bylo dokázáno, že růžová zvyšuje chuť na sladké.

Proč bývá často růžová barva nejoblíbenější barvou u dětí? Jejich myšlení, pohled na svět a vlastně i chování, je nejvíce ovlivňováno city. Mnohem více než my dospělí potřebují lásku, péči, porozumění a laskavost.

 

Barvy v nás vyvolávají spoustu pocitů a emocí. Pokud tě můj článek zaujal, sdílej ho i ostatním a podívej se i na další články o symbolice. Nech se inspirovat a objev sama sebe...

 

Podívej se na stříbrné korálky a přívěsky s RŮŽOVOU BARVOU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení