Udělej si radost novým náramkem!

🎉 Skvělá příležitosti pořídit si svůj vlastní symbolický náramek Daniek 👑  

 

👉🏻 Při objednávce nad 2000 Kč získáš náramek s 30% slevou! 

🇨🇿 ČR kód NARA30
🇸🇰 SK kód NARA30SK

 

ℹ️ | Cena se v košíku odečte automaticky při zadání kódu | Sleva 30 % se vztahuje na veškeré zboží z kategorie Náramky a náhrdelníky při objednávce nad 2000 Kč / 85 EUR | Akce platí od 15.5.2023 do 15.6.2023 nebo do vyprodání zásob | 

 

VYBER SI TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ NÁRAMEK

EVENT

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK CALLISTO

Stříbrný náramek Callisto se třpytivým korálkem nelze přehlédnout. Možná Ti jeho vzhled připomene měsíc v úplňku. Zavři oči a představ si chladnou zimní noc, třpytivé zirkony jako hvězdy na temném nebi a dominantou je jasně zářící korálek symbolizující měsíc. Náramek Callisto je překrásný šperk pro ženy, které se rády zdobí šperky s magickou symbolikou.  
EVENT

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK TŘPYTIVÁ RŮŽE

Za náramkem s třpytivou růží je schován příběh o lásce, vášni a přátelství. Růže je květina božského původu, proto by měla zdobit právě Tvoji ruku. Růže, která je vsazena do tohoto nádherného stříbrného náramku, je zdobena drobnými kamínky. Co symbolizují? Snad slzy radosti, štěstí, bolesti nebo slzy prolité pro nešťastnou lásku. Ať už je příběh tohoto fascinujícího náramku s třpytivou růží jakýkoliv, Ty si vytvoř ten svůj. 
EVENT

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK ZIMNÍ POHÁDKA

Elegantní náramek Zimní pohádka Tě zaujme na první pohled svou jemnou krásou. Stříbrný náramek je ozdoben korálkem ve tvaru srdíčka. Kamínek, s modrým nádechem vložený do srdíčka, symbolizuje nadcházející zimní období. Náramek Zimní pohádka je vhodným šperkem pro ženy s romantickou duší. Náramek je velice pevný a je vyroben z velice kvalitního stříbra.
EVENT

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK POUTO KRÁSY

Stříbrný šperk, který zdobí Tvou ruku, by měl vždy upoutat pohled Tvého okolí. Stříbrný náramek Pouto krásy je přesně tím šperkem, který nikdo nepřehlédne. Nádherně propracovaný náramek v sobě nese symboliku krásné ženy. Ženy, která na sebe ráda strhává pozornost nejen svou krásou, ale i šperky, které ráda nosí. Náramek Pouto krásy se nádherně leskne a dokonale doladí Tvůj outfit.
EVENT

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK ČTYŘLÍSTEK

Stříbrný náramek Čtyřlístek je šperk velmi jemného vzhledu. Dominantou náramku je čtyřlístek, symbol Tvého životního štěstí. Se stříbrným náramkem Čtyřlístek na ruce budeš mít jistotu, že všechny Tvé cesty budou mít šťastné cíle. Nejen štěstí, ale i víra, láska a naděje jsou ukryty v tomto drobném kvítku, Šperk je nádherně zdobený a mezi třpytivými lístky přímo září zelený zirkon. Stříbrný náramek Čtyřlístek je ideálním šperkem pro ženy, co věří v dobré konce a rozhodně se nevzdávají bez boje.
EVENT

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK LÁSKA NAVŽDY

Stříbrný náramek Láska navždy je úchvatným šperkem, který symbolizuje celoživotní lásku. Jemný stříbrný náramek je zdobený malým zirkonem ve tvaru srdce a jeho jednoduchý design mu přidává na kouzlu. Drobný symbolický náramek na Tvé ruce pro Tebe bude vzrušující připomínkou toho, že ve svém srdci nosíš lásku a přeješ si, aby nikdy neskončila. Stříbrný náramek Láska navždy je velmi elegantním a překrásným doplňkem.
EVENT

Proč zvolit značku Daniek?

  • Šperky jsou vyrobeny z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000
  • Český rodinný eshop budovaný s láskou
  • Posíláme i na dobírku
  • Vrácení zdarma + dva roky záruka na všechny šperky
EVENT

VIP PRODUKT

Náramek Elegance je dokonalý jemný šperk, dostupný je však pouze čelenkám klubu Daniek. 
EVENT

VIP PRODUKT

Doplň svůj vzhled jemným provázkovým náramkem se symbolem NEKONEČNA. Produkt je dostupný pouze členkám klubu Daniek.
EVENT

Náhrdelník

Sleva se vztahuje samozřejmě i náš úžasný stříbrný Náhrdelník na korálky.