Časté dotazy

V tomto článku najdeš odpovědi na nejčastější otázky. Pokud tu nenajdeš odpověď na svůj dotaz, napiš mi!

Kontaktovat mě můžeš na mailu info@sperky-daniek.cz , na facebookových stránkách mého eshopu, můžeš mi taky napsat přímo na můj profil Vendy Daňková 

 

 

Pasují korálky Daniek na náramek od Pandory?

Ano, samozřejmě. Moje korálky pasují na náramky od jiných značek. A taky naopak - korálky jiných značek pasují na moje náramky.

 

Jsou šperky Daniek vhodné ke každodennímu nošení?

Ano! Samozřejmě, že jsou. Moje šperky můžeš nosit neustále. Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra + případně dalších kvalitních materiálů, například benátské sklo. Takže běžné nošení bez problémů zvládnou a vydrží krásné a v pořádku dlouho. Doporučuji je odložit pouze v případě, že pracuješ s chemikáliemi, při náročném sportu a při těžké fyzické práci.

 

Čím jsou obarvené barevné korálky?

Barevné korálky jsou potažené enamelem, což je šperkařský smalt běžně užívaný při výrobě šperků.

 

Oloupe se nebo ošoupe vrstva enamelu na korálcích?

Ne. Stejně jako je celý šperk kvalitně vyrobený, je na něj i vrstva enamelu nanesena v prvotřídní kvalitě. Nikdy jsem neřešila reklamaci tohoto druhu. 

 

Může se mi náramek roztrhnout?

Náramky se strukturou jsou typu snake, jsou "upleteny" z drobných stříbrných pásků a je prakticky nemožné je přetrhnout, nošením během pár dní změknou (nový náramek je pevný) a jejich povrch se zjemní.

 

Chci šperk jako dárek. Musím si k němu dokoupit krabičku na šperky?

Vůbec ne. Šperk Ti samozřejmě pošlu v krásné dárkové krabičce, kterou dostaneš zdarma.

Máš však možnost přikoupit si dárkovou taštičku ve stejném designu a mít tak opravdu nádherně zabalený dárek.Jakou délku náramku mám zvolit, když si ho chci doplňovat korálky a přívěsky postupně?

Doporučuji zvolit náramek o 1 - 2 cm delší, než je obvod Tvého zápěstí. Zohledni ale svůj osobní vkus, jestli je Ti pohodlnější náramek volnější nebo těsnější a podle toho zvol délku.Chci si sestavit vlastní náramek, musím k prvnímu korálku rovnou koupit i náramek?

Nemusíš, pokud sobě nebo třeba kamarádce kupuješ první korálek, napiš mi do poznámky k objednávce, že chceš DÁREK ZDARMA - postříbřený náramek. Doplň i požadovanou délku (17, 18, 20, nebo 21 cm).
K objednávce Ti pak přidám náramek, který je postříbřený. Postříbřený náramek ale není určený ke každodennímu nošení. Stříbro na jeho povrchu se po čase ošoupe a náramek zrůžoví. Proto je postříbřený náramek jen krátkodobé řešení zdarma. Vždy jsem dostala k objednávce postříbřený náramek ZDARMA. Jak to, že najednou v objednávce automaticky není?

Pokud chceš DÁREK ZDARMA - postříbřený náramek, stačí mi napsat do poznámky v objednávce a napsat i požadovanou délku. Spousta z vás už má stříbrný náramek, a tak je zbytečné, abych ho automaticky přidávala ke každé objednávce. Vůbec ale není problém, abych ho Tobě pokaždé poslala.Proč je u kompletních náramků doba dodání tak dlouhá?

Protože nechci, aby mi méně prodávané šperky ležely ve skladu a stárly. Stříbro černá, když není nošené. Skladem mám tedy jen ty nejprodávanější korálky. Kompletní náramky po Tvé objednávce nechám vyrobit, zkontrolovat puncovním úřadem, zabalím a odešlu Tobě. Dostaneš tak úplně nový krásný šperk.

 

V nabídce kompletních náramků jsou hladké a strukturované náramky, jaký je mezi nimi rozdíl?

Stříbrné náramky v mojí nabídce jsou dvojího druhu - pevné a měkké.
Pevné náramky jsou hladké, nezmění tvar ani délku, nepřetrhnou se.
Měkké náramky se strukturou jsou náramky typu snake. Je prakticky nemožné je přetrhnout, nošením během pár dní změknou (nový náramek je pevný) a jejich povrch se zjemní.Vypadá lépe na silnější ruce pevný náramek, nebo měkký snake?

Na silnějším zápěstí vypadá lépe měkký náramek.Měkký náramek má drobnou strukturu, trhá tím chloupky na rukou?

Nový náramek je hodně pevný a ano, malinko může trhat chloupky. Je to ale záležitost jen několika dní, než změkne a jeho struktura se zjemní.

 Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení