Letní kolekce Mořská pláž

Mořská pláž

STŘÍBRNÝ KORÁLEK KRABÍK

Překrásný a okouzlující šperk je inspirován mořským krabem a jeho barevným a lesklým krunýřem. V mnoha kulturách je krab spojován s ochranou, pevností a odvahou. Stříbrný korálek Krabík se tak může stát skvělým talismanem pro ženy, které potřebují sílu a odvahu v boji proti životním výzvám. Šperk se symbolem kraba přináší své majitelce uznání, výjimečnost a úspěch. Stříbrný korálek Krabík Tvou ruku nejen rozzáří, ale pomůže Ti získat sílu, autoritu a vliv. Krásný korálek hrající všemi barvami je skvělým doplňkem pro každou příležitost.
Mořská pláž

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK MOŘSKÝ KONÍK

 Stříbrný přívěsek Mořský koník je překrásným symbolickým šperkem, který Tě skvěle vystihuje. Mořský koník je totiž symbolem trpělivosti a vytrvalosti a to jsou i Tvé nejvýraznější vlastnosti. Stejně jako tento malý tvor se dokáže přizpůsobit různým životním situacím, tak i Ty v nepříjemných situacích umíš zamaskovat své slabiny a vytrvale si jít za svými cíli. Stříbrný přívěsek Mořský koník je symbolickým šperkem v krásných barvách a  skvělým doplňkem pro každou příležitost.
Mořská pláž

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK BAREVNÁ ŽELVIČKA

Elegantní a stylový přívěsek ve tvaru krásně barevné želvičky je opravdovým klenotem. Želva je symbolem dlouhověkosti, pevného zdraví, vytrvalosti a odhodlání. Její krunýř je její celoživotní ochranou proti nepřátelům. A právě podnikavá žena, jako jsi Ty, by měla mít na ruce přívěsek s tímto symbolem. Tvoje životní cesta bude, díky stříbrnému přívěsku Barevná želvička, dlouhá a plná zajímavých příležitostí. Stříbrný přívěsek Barevná želvička je krásný a nápaditý šperk, který se stane Tvým ochráncem.

Kolekci můžeš doplnit dalšími korálky s mořskou symbolikou:

Mořská pláž

STŘÍBRNÝ KORÁLEK ŠUPINKA ŠTĚSTÍ

Stříbrný korálek Šupinka štěstí je šperkem s velice zajímavou symbolikou. V mnoha kulturách je rybí šupina považována za symbol bohatství, prosperity a ochrany. Tvůj život bude jako procházka růžovou zahradou, když budeš mít na ruce symbolický korálek  Šupinka štěstí. Bude Tvým průvodcem životem plného štěstí a úspěchu. Stříbrný korálek se symbolem šupiny je velmi oblíbený i kvůli svému zajímavému vzhledu. Denní světlo odrážející se od korálku dodá šperku opravdu přenádherný duhový efekt. Pokud hledáš originální a nádherný šperk, tak stříbrný korálek Šupinka štěstí je ta nejlepší volba.
Mořská pláž

STŘÍBRNÝ KORÁLEK OCAS MOŘSKÉ PANNY

Stříbrný korálek ukrývá tajemství mořských panen, tajemných bytostí s lidskou tváří a rybím tělem. Mořské panny symbolizují ženy mající silné pouto k vodě, moři, počasí. Ženy s krásnou tváří, které mají moc ovlivnit i očarovat své okolí, především muže. Stříbrný korálek Ocas mořské panny je přímo stvořen pro Tebe. I Ty jsi ženou je pro muže velkým lákadlem. Umíš je navnadit a přitáhnout k sobě, ale občas i zklamat a utéct. Nádherné propracovaný korálek Ocas mořské panny je přesně tím symbolickým šperkem, který by na Tvém náramku neměl chybět.