Šperky Daniek ❘ Tvůj symbolický náramek

Landing Page

Krása v symbolech

Sestav si jedinečný šperk, který nikdo jiný na světě nemá! Korálky a přívěsky Tvůj náramek nejen ozdobí, ale hlavně v sobě každý jeden z nich skrývá hlubokou symboliku něčeho, co je pro Tebe v životě důležité.
Landing Page

Stříbrné náramky na korálky

Základem každého jedinečného šperku, který se rozhodneš postavit, je správný výběr stříbrného náramku. V naší nabídce si můžeš vybrat z různých precizně zpracovaných náramků, jejichž zapínání dominuje specifický symbol.
Landing Page

Stříbrné korálky

Díky symbolickým korálkům máš jedinečnou možnost říct o sobě okolí stylovým šperkem! Milovnice kávy? Vášnivá fotografka? Vytvoř si zcela jedinečný náramek, který Ti vždy připomene to, co Tě žene dopředu a na čem TI v hloubi srdce doopravdy záleží.  
Landing Page

Stříbrné přívěsky

Vybírej z širokého množství jedinečných přívěsků, které Ti nejen zkrášlí náramek, ale také Ti pomůže ukázat Tvou výjimečnost. Správně zvolený přívěsek se tak může stát dominantou Tvého jedinečného náramku, tak si pojď vybrat svůj symbol.

NÁŠ BESTSELLER

Stříbrný přívěsek Sestry navždy

Přívěsek Sestry navždy symbolizuje sesterskou lásku.

Stříbrný šperk ve tvaru nekonečna spojený se srdcem symbolizuje vztah, který je navždy. Přívěsek je ozdoben blyštivými zirkony. Modré srdíčko symbolizuje souznění a vzájemnou věrnost. A šperk jako celek v sobě nese poselství krásného vztahu, o který nechce žádná z nás přijít.

Tímto krásným šperkem můžeš udělat radost nejen sobě, ale i své milované sestře.

Prohlédnout
Landing Page
Landing Page

NÁŠ BESTSELLER

Stříbrný korálek Černá kočka

Korálek Černá kočka je překrásným šperkem pro nezávislé ženy, které si nenechají do ničeho mluvit. Kočka umí být, stejně jako Ty,  milá a hravá a i přesto si zachovává svou nezkrotnou povahu.

Korálek Černá kočka symbolizuje Tvou nezávislost a potřebu chránit rodinný krb. Spojením roztomilého zvířátka a silné symboliky vznikl symbolický šperk, který musíš na svém náramku mít.

Prohlédnout
Landing Page
Byla jsem naprosto spokojena, zakoupený koralek je velice hezký, kvalitní, rychlá doprava, příznivě ceny určitě se opět vrátím. Krásný den Hana

Hana

19.2.2023
Landing Page
Jsem velice spokojen. Přívěsky se přítelkyni velice líbily a měla radost. Doprava byla rychlá. Mohu jen doporučit.

Pavel 

1.1.2023
Landing Page
Jsem velmi spokojena , rychle dodání, šperky krásné. Bohužel jsem řešila reklamaci , ale vyřízena byla do 3 dnu, velmi solidní jednání. Těším se na další nákup.

Monika

12.9.2022
Landing Page

Proč si vybrat značku Daniek?

  • Šperky jsou vyrobeny z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000
  • Český rodinný eshop budovaný s láskou
  • Posíláme i na dobírku
  • Vrácení zdarma + dva roky záruka na všechny šperky
Landing Page

Klub Daniek

Připravili jsem pro Tebe speciální výhody. Chceme Ti tak poděkovat za Tvou důvěru a udělat Ti ještě větší radost.  Staň se členkou klubu Daniek a čerpej výhody už při první objednávce!
Landing Page

Jak si symbolický náramek sestavit?

Dozvíš se v našem jednoduchém tutoriálu.