UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené může dojít k pozdější expedici zásilek v termínu 7.-19. června.

Šperky Daniek | Tutorial

Tutorial

Jak si sestavím svůj symbolický náramek?

Prohlédni si jednoduchý návod na sestavení svého symbolického náramku a inspiruj se při tvorbě jedinečného šperku, který ponese symboly Tvého života!

🖤

Tutorial

1. Náramek na korálky

Základem je samozřejmě samotný náramek. V naší nabídce najdeš několik různých designů. Náramky na korálky jsou speciální kulaté náramky o průměru 3 mm. Jejich zapínání je bezpečné speciálním zámečkem, který se sám nerozepne. Náramek má strukturovaný povrch, protože je vyroben z malých stříbrných pásečků - tzv. snake. Díky této struktuře je prakticky nemožné náramek přetrhnout. Nový měkký náramek je pevnější a jen málo pruží, teprve nošením změkne a o pár milimetrů se prodlouží.  Tip pro Tebe: Délku náramku zvol o 1-2 cm delší, než je Tvoje zápěstí.

Prohlédnout si náramky

🖤

Tutorial

2. Bezpečnostní řetízek

Bezpečnostní řetízek na náramek je důležitou součástí Tvého náramku. Zamezí ztrátě náramku v případě jeho rozepnutí. Je tvořen dvěma kroužky se silikonovými gumičkami uvnitř (případně šroubovacím závitem),  které jsou spojeny řetízkem. Každý kroužek se navleče na jeden konec náramku a tvoří tak bezpečné jištění při náhodném rozepnutí náramku.   Tip pro Tebe: Nejdříve navlékni jeden konec řetízku a posuň ho až na opačný konec náramku. Poté navlékni stoppery a korálky a následně opět druhý konec řetízku.

Prohlédnout si bezpečnostní řetízky

🖤

Tutorial

3. Stoppery

Stopper na náramek patří na začátek a konec korálků na náramku. Funguje jako "zarážka" - uvnitř je silikonová gumička (případně ji dostaneš v zásilce zvlášť), která se vloží dovnitř stopperu a ten se pak nepohybuje po náramku. Zamezí tak sjetí korálků z náramku v případě rozepnutí, ať už náhodném, nebo při sundání náramku.   Stopper lze taky využít v případě, kdy je na náramku málo korálků a ty nechceš, aby se pohybovaly po celé jeho délce.    Tip pro Tebe: Gumička jde do stopperu vložit opravdu těžko. Doporučuji obojí navléknout a pak zastrčit gumičku do stopperu pomocí párátka.

Prohlédnout si stoppery

🖤

Tutorial

4. Korálky a přívěsky

S každým korálkem a přívěskem, který přidáš na svůj náramek, se z něj stává naprosto unikátní šperk. Jednotlivé korálky symbolizují rodinu, lásku, přátelství, situace v životě, zážitky, které si chceš připomínat každý den... Zkrátka symboly všeho, co je ti blízké. 

Prohlédnout si korálky

🖤

To je tvůj náramek. Nádherný pro okolí, jedinečný pro tebe.