UPOZORNĚNÍ: Z důvodu dovolené může dojít k pozdější expedici zásilek v termínu 7.-19. června.

Lotosový květ: Symbol Tvé cesty za osvícením

Lotosový květ je od nepaměti považován za symbol očišťování a znovuzrození. Jeho jedinečný životní cyklus, kdy se každý den zanořuje pod hladinu vody a zase se nad ní vynořuje, je spojován s věčným cyklem života a smrti. V mnoha kulturách je symbolem čistoty, dokonalosti a duchovního vzestupu. Jeho krása a nezkaženost, přestože roste z bahna, je často vnímána jako obraz očisty a překonání těžkostí. Ve východních učeních, jako je buddhismus a hinduismus, lotos symbolizuje duchovní probuzení a osvícení.

S východem slunce lotos otevírá a se západem zavírá své okvětní lístky, ponoří se pod hladinu, aby se další ráno vynořil opět čistý a připravený na nový den. Jedinečný cyklus lotosového květu se pro Tebe může stát inspirací, aby si v sobě našla vnitřní sílu k tomu neustále směřovat za světlem navzdory všem Tvým temným stránkám. I ty jsou totiž součástí toho, kým jsi a je jen na Tobě, jak se se s nimi vypořádáš a jak moc toužíš být od nich očištěna.

Symbol lotosového květu se často objevuje na špercích, kde představuje nejen estetický prvek, ale také hlubší význam. Šperky s lotosovým květem jsou často nositeli silného odkazu o transformaci a vnímání krásy i v těch nejtěžších momentech života. Takové šperky nejsou jen ozdobou, ale i výrazem Tvého duchovního postoje.

Naše šperky se symbolem Lotosový květ