Písmena

 

 

Od okamžiku, kdy ses narodila, je jméno nedílnou součástí tvého života. Jedním z oblíbených symbolů na tvém náramku může být právě počáteční písmeno tvého jména, jména tvých dětí nebo partnera. Málokdo ví, že i počáteční písmena ve jméně nesou svoji symboliku a dokážou o člověku ledasco napovědět. Nejsou definitivní charakteristikou, spíše naznačují směr, jakým se tvá povaha vydává.

Už máš svoje písmeno na náramku? Najdi si ho TADY.

 

A - s sebou nese energii a ohromnou sílu. Tvojí předností je silná motivace i schopnost motivovat druhé, kterým učaruješ často tvojí osobitostí.

 

B - můžeme označit za symbol zdvořilosti a slušného chování. Jsi citlivá a empatická bytost a těžko se ti říká ne. Nezapřeš v sobě ani týmového ducha.

 

C - nám ukazuje, že jsi komunikativní, zvědavá a cílevědomá. Tvůj životní optimismus a nasazení může ale na někoho působit lehce necitlivě a netaktně.

 

D - znamená vyrovnanost a pracovitost. Jméno s tímto prvním písmenem tě předurčuje k úspěchu. Tvé kroky v životě často řídí spíše logika, než že bys šla za hlasem srdce.

 

E - je vřelost, soucitnost, laskavost. Tomu všemu patří i tvoje velká flexibilita, tedy schopnost se čemukoli přizpůsobit.

 

F - z tebe dělá velice přátelského a pro ostatní sympatického člověka. Jsi vstřícná a často nadmíru zodpovědná a rozumná.

 

G - se pojí s duchovnem a spiritualitou. Máš tedy sklony k víře, případně v tvém životě hrají velkou roli různá znamení a symboly. Oproti tomu jsi otevřená novým věcem a ochotná je i zkoušet.

 

H - znamená moudrost, rozvážnost i klid. Jsi snílek s velkou fantazií, což se projevuje v tvojí kreativní povaze a vysoké dávce představivosti.

 

CH - je kombinací C a H, od prvního si vypůjčilo radost a pozitivitu, od druhého rovnováhu a moudrost.

 

I - naznačuje velký smysl pro spravedlnost a také pečlivost. Tvoje jiskřivá inteligence a chytrost se může lehce odrážet v náladovosti.

 

J - je symbolem vůdcovství, bojovnosti, odhodlání a velké samostatnosti. Za svůj názor jsi schopná se rvát do roztrhání těla a často se stává, že ostatní překlopíš na svoji stranu.

 

K - značí odvahu, ale také lehkovážnost, která často provází tvoje rozhodnutí. Možná trochu překvapivě jsi smířlivá a často hledáš nějaký kompromis. Jen pozor, může se to odrážet v tvojí celkové spokojenosti.

 

L - v sobě ukrývá hlavně tvoji živost a aktivitu. Máš vždycky co říct a to vše se spojuje v čiré kreativitě. Lidé s počátečním písmenem L mají často umělecké nebo tvůrčí sklony.

 

M - je opakem předešlého písmena L a nese v sobě tedy vážnost, až zahloubanost. Jsi přemýšlivým člověkem a nic neděláš jen tak bez rozmyslu. Máš ráda vše tak jak je a těžko se přizpůsobuješ novinkám, obzvláště těm, co ti narušují tvoje rituály nebo osobní prostor.

 

N - vyjadřuje nadšení a touhu po svobodě. Mimo to jsi vtipná a v kolektivu komunikativní a zábavná. Oproti tomu, až možná překvapivě, přehnaně žárlíš na svůj protějšek.

 

O - na začátku jména znamená starostlivost a náklonnost. Jsi velmi zvídavá a potrpíš si na dramatičnost okamžiku, v pozitivním a bohužel i negativním smyslu slova. Jsi úžasnou maminkou nebo jí teprve budeš?

 

P - je písmeno vědění. Jsi tedy velmi bystrá a učenlivá. Nedělá ti problém se adaptovat na novou životní etapu. Tvoje vědomosti někdy mohou vést až k sobeckosti a neochotě se o ně podělit, zvláště pokud máš pocit, že je protějšek vysloveně hloupý.

 

Q - zahaluje člověka tajemnou aurou. Jedná se o takovou směsici lenosti, přitažlivosti i věrnost.

 

R - v tobě sjednocuje toleranci s idealismem. Za všech okolností se snažíš najít takové řešení, aby byli všichni ve tvém okolí spokojení. Někdy můžeš mít pocit, že ať se snažíš, jak chceš, nezavděčíš se všem.

 

S - znamená zručnost a také výkonnost. Tyto vlastnosti se promítají do v tvojí potřebě se stále zdokonalovat, až někdy soutěžit. Jsi také čestná a nadevše pravdomluvná.

 

T - je mírumilovné a nekonfliktní písmeno, někdy neklidné a stahující se do samoty. Do tvých vlastností nesmazatelně patří originalita a s tím spojená výjimečnost, někdy až výstřednost.

 

U - značí úsměv a štěstí. Tímto pozitivním vztahem k životu inspiruješ lidi okolo sebe. Jsi velmi sensitivní a silně emotivní a často až nevyrovnaná.

 

V - vyjadřuje neúnavnost, píli a odhodlanost. Lidé s tímto počátečním písmenem ve jméně bývají často úspěšnými byznysmeny s tahem na branku, pozor však na přehnanou strohost.

 

W - je neobvyklé písmeno a nese v sobě uměleckost, impulzivnost, touhu po dobrodružství a někdy též lakomost.

 

X - je smyslné, ale někdy přelétavé. Máš ráda svůj život v harmonii a vyžíváš se v péči o druhé.

 

Y - je také nepříliš časté písmeno a přináší lidem intuitivnost a sebevědomí. Jsi často přespříliš upřímná a máš ráda svoji nezávislost.

 

Z - je posledním písmenem a pojí se se silou vůle, autoritativností a respektem. Dotahuješ věci do konce a s touto vlastností jsi nejspíše vůdčí osobností, ať už v zaměstnání nebo rodině.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení