Písmena

 

Od okamžiku, kdy ses narodila, je jméno nedílnou součástí tvého života. Jedním z oblíbených symbolů na tvém náramku může být právě počáteční písmeno tvého jména, jména tvých dětí nebo partnera. Málokdo ví, že i počáteční písmena ve jméně nesou svoji symboliku a dokážou o člověku ledasco napovědět. Nejsou definitivní charakteristikou, spíše naznačují směr, jakým se tvá povaha vydává.

Už máš svoje písmeno na náramku? Najdi si ho TADY.

 

A - s sebou nese energii a ohromnou sílu. Tvojí předností je silná motivace i schopnost motivovat druhé, kterým učaruješ často tvojí osobitostí.

 

B - můžeme označit za symbol zdvořilosti a slušného chování. Jsi citlivá a empatická bytost a těžko se ti říká ne. Nezapřeš v sobě ani týmového ducha.

 

C - nám ukazuje, že jsi komunikativní, zvědavá a cílevědomá. Tvůj životní optimismus a nasazení může ale na někoho působit lehce necitlivě a netaktně.

 

D - znamená vyrovnanost a pracovitost. Jméno s tímto prvním písmenem tě předurčuje k úspěchu. Tvé kroky v životě často řídí spíše logika, než že bys šla za hlasem srdce.

 

E - je vřelost, soucitnost, laskavost. Tomu všemu patří i tvoje velká flexibilita, tedy schopnost se čemukoli přizpůsobit.

 

F - z tebe dělá velice přátelského a pro ostatní sympatického člověka. Jsi vstřícná a často nadmíru zodpovědná a rozumná.

 

G - se pojí s duchovnem a spiritualitou. Máš tedy sklony k víře, případně v tvém životě hrají velkou roli různá znamení a symboly. Oproti tomu jsi otevřená novým věcem a ochotná je i zkoušet.

 

H - znamená moudrost, rozvážnost i klid. Jsi snílek s velkou fantazií, což se projevuje v tvojí kreativní povaze a vysoké dávce představivosti.

 

CH - je kombinací C a H, od prvního si vypůjčilo radost a pozitivitu, od druhého rovnováhu a moudrost.

 

I - naznačuje velký smysl pro spravedlnost a také pečlivost. Tvoje jiskřivá inteligence a chytrost se může lehce odrážet v náladovosti.

 

J - je symbolem vůdcovství, bojovnosti, odhodlání a velké samostatnosti. Za svůj názor jsi schopná se rvát do roztrhání těla a často se stává, že ostatní překlopíš na svoji stranu.

 

K - značí odvahu, ale také lehkovážnost, která často provází tvoje rozhodnutí. Možná trochu překvapivě jsi smířlivá a často hledáš nějaký kompromis. Jen pozor, může se to odrážet v tvojí celkové spokojenosti.

 

L - v sobě ukrývá hlavně tvoji živost a aktivitu. Máš vždycky co říct a to vše se spojuje v čiré kreativitě. Lidé s počátečním písmenem L mají často umělecké nebo tvůrčí sklony.

 

M - je opakem předešlého písmena L a nese v sobě tedy vážnost, až zahloubanost. Jsi přemýšlivým člověkem a nic neděláš jen tak bez rozmyslu. Máš ráda vše tak jak je a těžko se přizpůsobuješ novinkám, obzvláště těm, co ti narušují tvoje rituály nebo osobní prostor.

 

N - vyjadřuje nadšení a touhu po svobodě. Mimo to jsi vtipná a v kolektivu komunikativní a zábavná. Oproti tomu, až možná překvapivě, přehnaně žárlíš na svůj protějšek.

 

O - na začátku jména znamená starostlivost a náklonnost. Jsi velmi zvídavá a potrpíš si na dramatičnost okamžiku, v pozitivním a bohužel i negativním smyslu slova. Jsi úžasnou maminkou nebo jí teprve budeš?

 

P - je písmeno vědění. Jsi tedy velmi bystrá a učenlivá. Nedělá ti problém se adaptovat na novou životní etapu. Tvoje vědomosti někdy mohou vést až k sobeckosti a neochotě se o ně podělit, zvláště pokud máš pocit, že je protějšek vysloveně hloupý.

 

Q - zahaluje člověka tajemnou aurou. Jedná se o takovou směsici lenosti, přitažlivosti i věrnost.

 

R - v tobě sjednocuje toleranci s idealismem. Za všech okolností se snažíš najít takové řešení, aby byli všichni ve tvém okolí spokojení. Někdy můžeš mít pocit, že ať se snažíš, jak chceš, nezavděčíš se všem.

 

S - znamená zručnost a také výkonnost. Tyto vlastnosti se promítají do v tvojí potřebě se stále zdokonalovat, až někdy soutěžit. Jsi také čestná a nadevše pravdomluvná.

 

T - je mírumilovné a nekonfliktní písmeno, někdy neklidné a stahující se do samoty. Do tvých vlastností nesmazatelně patří originalita a s tím spojená výjimečnost, někdy až výstřednost.

 

U - značí úsměv a štěstí. Tímto pozitivním vztahem k životu inspiruješ lidi okolo sebe. Jsi velmi sensitivní a silně emotivní a často až nevyrovnaná.

 

V - vyjadřuje neúnavnost, píli a odhodlanost. Lidé s tímto počátečním písmenem ve jméně bývají často úspěšnými byznysmeny s tahem na branku, pozor však na přehnanou strohost.

 

W - je neobvyklé písmeno a nese v sobě uměleckost, impulzivnost, touhu po dobrodružství a někdy též lakomost.

 

X - je smyslné, ale někdy přelétavé. Máš ráda svůj život v harmonii a vyžíváš se v péči o druhé.

 

Y - je také nepříliš časté písmeno a přináší lidem intuitivnost a sebevědomí. Jsi často přespříliš upřímná a máš ráda svoji nezávislost.

 

Z - je posledním písmenem a pojí se se silou vůle, autoritativností a respektem. Dotahuješ věci do konce a s touto vlastností jsi nejspíše vůdčí osobností, ať už v zaměstnání nebo rodině.