Znamení zvěrokruhu

Víš, jak znamení zvěrokruhu definuje Tvou osobnost?

Na významu všech znamení zvěrokruhu a jejich charakteristik je něco tajemného a zábavného, zejména pokud nám pomůže rozluštit některé otázky našeho života související se sebepoznáním. 

Znamení zvěrokruhu

Jak zvěrokruh vznikl?

Zvěrokruh pochází z latinského ,,zōdiacus“, které zase pochází z řeckého „zōdiakos kuklos“, což znamená „kruh zvířat“. Od nejstarších dob byl zvěrokruh univerzálně používán k předpovídání nebo odrážení charakteristik osobnosti, ať už pocházel z čínské, mezopotámské, indické, egyptské nebo jiné kultury. Vše bylo ozvěnou starověké filozofie nazvané příhodně „Jak nahoře - tak dole“, kterou dnes nazýváme astrologií. Původ zvěrokruhu se datuje ke konci 5. století př. n. l., kdy babylonští astronomové rozdělili oblohu na dvanáct stejných znamení, a tedy dvanáct měsíců po třiceti dnech. Každé znamení obsahovalo třicet stupňů nebeské délky, čímž vznikl první známý nebeský souřadnicový systém.

Symbolika, znamení a jejich význam prostupuje celým mým životem a můj náramek je toho důkazem. Máš to stejně? Nenech si ujít jedinečnou možnost mít stále u sebe znamení, které vyjadřuje jen tebe. To jaká jsi, co je pro tebe vlastní. A navíc jsou korálky, které budeš mít neustále na svém zápěstí, jednoduše nádherné…